Tanda_Clear+

Pažangiausia kovos su spuogais technologija

„Clear+“ prietaisas yra pirmasis ir vienintelis prietaisas su kombinuota galinga bakterijas naikinančia mėlynąja šviesa, skleidžiančia garsines vibracijas. Be to, šis prietaisas maloniai šildo, o valančiosios prietaiso savybės yra patikrintos klinikiniais tyrimais. Visos šios prietaiso technologijos leidžia pasiekti neprilygstamai greitų ir efektyvių rezultatų vėsinant, valant ir gražinant odą.

Pajausite skirtumą vos per 24 valandas.

165.00EUR
 • Mokslas
 • Privalumai
 • D.U.K.
 • Kaip naudotis
 • Spuogeliai atsiranda tuomet, kai dėl hormoninių pakitimų riebalinės liaukos išskiria pernelyg daug riebalų. P. inkštirų bakterijos minta riebalų pertekliumi ir dauginasi. Plaukų, odos riebalų ir negyvas odos ląstelės užkemša poras, tokiu būdu kaupdamos besidauginančias bakterijas. Kai kraujo ląstelės pradeda kovą su bakterijomis, atsiranda spuogeliai.

  Clear+ naudoja galingos mėlynosios šviesos, garsinės vibracijos ir švelnios šilumos derinį, kurio dėka pasiekiami kliniškai įrodyti odos valymo rezultatai.

  Mėlyna šviesa: 414nm mėlyna šviesa veikia skleisdama deguonies pavienes spektro linijas, kurios prisijungia prie P.acne bakterijos (spuogus sukeliančios bakterijos). Šios spektro linijos fototoksiškai veikia P.acne bakterijas ir priverčia jas susinaikinti.

  Garso vibracija: padidina mikrocirkuliaciją, mažina patinimą ir uždegimą, skatina odą atskleisti šviesai daugiau bakterijų.

  Švelni šiluma: skleidžiama šviesos energijos, atveria poras ir leidžia šviesai pasiekti daugiau bakterijų.

  *M. Goldas. W. Sensingas ir J. Bironas (2011) „Namų sąlygomis naudojamos mėlynosios šviesos terapijos efektyvumas gydant lengvos ir vidutinės formos spuogus.“ „Kosmetinė ir lazerinė terapija“ 2011 tomas 13, Nr. 6.

 • Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad spuogai išnyksta greičiau ir veiksmingiau nei bet kada anksčiau.

  Clear+ yra greitas ir veiksmingas. Pradeda veikti iš karto, naikina esamus spuogus ir užkerta kelią naujų atsiradimui. Saugus visiems odos tipams. Naudojant Clear+ išvengiama odos sudirginimų, išsausėjimo ir paraudimų.

  30% veiksmingiau nei naudojant vien mėlynąją šviesą!

  JAV Maisto ir vaistų asociacijos bet Kanados sveikatos apsaugos organizacijos „Health Canada“ pripažintas tinkamu gydyti lengvos ir vidutinės formos spuogus ir jų sukeltus uždegiminius procesus.

  Tanda, turintis išmanias ir paprastas naudoti funkcijas, yra vienintelis skirtas namuose naudotis prietaisas, užtikrinantis neprilygstamą rezultatų, patogumo ir vertės derinį,- palyginkite ir mes esame įsitikinę, kad Jūs sutiksite!

  Rezultatai

  • Klinikiniais tyrimais patvirtinti rezultatai.
  • Rekomenduojama dermatologų.
  • Patvirtintas JAV Maisto ir vaistų asociacijos ir Kanados sveikatos apsaugos organizacijos „Health Canada“.

  Patogumas

  • Lengvai įkraunamas, kas padaro prietaisą patogesniu ir ekologišku būdu rūpintis Jūsų oda – jokių baterijų, kasečių ar chemikalų.
  • Prietaiso galvutę galima keisti, todėl galite praplėsti Clear+ sistemą nusipirkę Luxe prietaiso nuo raukšlių galvutę ir taip atlikti kelias skirtingas procedūras vienam vartotojui, arba keliems vartotojams šeimoje.

  Vertė

  • Didesnė gydymo galvutė turi trumpesnį gydymo laiką.
  • Gydymo procedūrų skaičius – 6 000 procedūrų po 3 minutes.
  • Nereikia pirkti jokių kasečių ar baterijų.
 • Kada aš galiu tikėtis rezultatų?

  Jūs galite pajusti skirtumą vos per 24 valandas.

  Ar Clear+ apsaugo nuo naujų spuogų atsiradimo?

  Taip! Tanda Clear+ naudoja mėlyna LED šviesą. Moksliškai įrodyta, kad mėlyna LED šviesa naikina P.acne bakterijas, gydo esamas dėmes ir apsaugo nuo naujų atsiradimo.

  Ką aš turėčiau pamatyti ar pajusti pasinaudojus Clear+ prietaisu?

  Pirmos 24-48 valandos:

  Gydymo metu vartotojai jaučia švelnią šilumą, kuria daugelis apibūdina kaip raminančia. Daugelis vartotojų iškart pastebi, kad sumažėja dėmelės ir pagerėja odos būklė.

  Po 1 procedūrų savaitės:
  Daugelis vartotojų pastebės, kad didelė dalis dėmelių išnyko. Daugelis pastebės, kad išnyko paraudimai ir oda tapo ne tokia riebi. Be to, matys kaip bendra odos būklė toliau gerėja. Naudojant reguliariai, Clear+ ženkliai sumažina spuogus sukeliančių P.acne bakterijų kiekį. Be to, prietaiso naudojimas užkerta kelia naujų spuogų atsiradimui.

  Kas yra šviesos terapija?

  Šviesos terapija – tai šviesos energijos taikymas gydymui. Tai – įrodyta technologija, kuria klinikos naudoja jau daugiau nei 30 metų.

  Ar yra kokių nors šalutinių poveikių?

  Nėra nei vieno žinomo šalutinio poveikio. Tūkstančiai mokslinių tyrimų įrodė, kad ši technologija yra saugi ir labai veiksminga.

  Ar galiu naudoti savo įprastus kremus ir losjonus?

  Taip. Galite naudoti savo kremus ir losjonus prieš arba po procedūrų.

  Po kiek laiko reikia keisti Clear+ gydymo galvutę?

  Clear+ gydymo galvutė tarnauja 300 valandų, kas atitinka 6 000 procedūrų po 3 minutes.

  Ar prietaisas gali gydyti per makiažą ir drabužius?

  Ne. Lazerių ir šviesos prietaisas negali prasiskverbti pro drabužius taip, kad užtikrintų veiksmingą gydymą. Norėdami geresnių rezultatų, nuvalykite savo odą.

  Ar LED šviesa, naudojama Clear+ prietaise gali nudeginti mano oda?

  Ne. Esant normalioms veikimo sąlygoms temperatūra išlieka tinkamo lygio. Jeigu temperatūra viršija šį lygį, prietaiso temperatūros daviklis išjungs prietaisą.

  Ar yra UV pavojus naudojant Clear+ prietaisą?

  Ne. Clear+ nenaudoja UV šviesos. Clear+ naudoja 414nm mėlyną LED šviesą.

 • Kaip naudotis:

  1 žingsnis: Nuvalykite odą.

  2 žingsnis: Apdorokite problemines vietas 3 minutes, 2 kartus per parą.

  3 žingsnis: Naudokite savo mėgstamas neužkemšančias porų odos priežiūros priemones. 

 • Klientu aptarnavimas

  +370 696 21152

  info@tandalt.lt