Tanda_zap

Trigubas ir greitas smūgis inkštirams

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad „Zap“ per 24 valandas išvalo spuogus ir padaro juos mažiau matomus.*

„Zap“ inkštirų sukeltų dėmelių gydymo prietaisas yra kliniškai patvirtintas kaip viena iš pažangiausių priemonių, galinčių greitai išvalyti ir pašalinti inkštirų dėmeles. Intensyvi mėlynoji šviesa suardo inkštirus sukeliančias bakterijas, o garsinė vibracija ir švelnus šildomasis poveikis taip pat veikia poras – jas atveria, todėl sunaikinamos net giliausiai įsiskverbusios bakterijos.

Jokio šalutinio poveikio. Jokio skausmo. Geriausia priemonė kovojant su inkštirais!

58.00EUR
 • Mokslas
 • Privalumai
 • D.U.K.
 • Kaip naudotis
 • Atsiliepimai
 • Prieš ir po
 • Kitos prekės
 • Inkštirai atsiranda tada, kai dėl hormonų pokyčių riebalinės liaukos gamina per daug riebalų. P. acne bakterija (bakterija, sukelianti spuogus) minta riebalais ir dauginasi. Užkimštose porose P. acne bakterija atsiduria spąstuose ir tada baltieji kraujo kūneliai stoją į kovą su neprašytu svečiu. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad mėlynoji LED šviesa naikina spuogus sukeliančias P.acne bakterijas, valydama esamas dėmeles ir užkirsdama kelią būsimiems protrūkiams. 

  Zap naudoja galingos mėlynosios šviesos, garsinės vibracijos ir švelnios šilumos derinį, kurio dėka pasiekiami kliniškai įrodyti odos valymo rezultatai.

  Mėlyna šviesa: 414nm mėlyna šviesa veikia skleisdama deguonies pavienes spektro linijas, kurios prisijungia prie P.acne bakterijos (spuogus sukeliančios bakterijos). Šios spektro linijos fototoksiškai veikia P.acne bakterijas ir priverčia jas susinaikinti.

  Garso vibracija: padidina mikrocirkuliaciją, mažina patinimą ir uždegimą, skatina odą atskleisti šviesai daugiau bakterijų.

  Švelni šiluma: skleidžiama šviesos energijos, atveria poras ir leidžia šviesai pasiekti daugiau bakterijų.

  *M. Goldas. W. Sensingas ir J. Bironas (2011) „Namų sąlygomis naudojamos mėlynosios šviesos terapijos efektyvumas gydant lengvos ir vidutinės formos spuogus.“ „Kosmetinė ir lazerinė terapija“ 2011 tomas 13, Nr. 6.

 • Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad „Zap“ per 24 valandas išvalo spuogus ir padaro juos mažiau matomus.

  • Išvalo esamus inkštirus.
  • Padeda išvengti jų atsiradimo ateityje.
  • Pagerina bendrą odos būklę.
  • Saugus visiems odos tipams.
  • Jokių sudirginimų, išsausėjimų ar paraudimų.

  Kišeninio dydžio! Būdamas vos 8 cm, jis puikiai tinka Jūsų kišenei ir gyvenimo būdui. Nesvarbu, kur esate – suduokite smūgį spuogui, vos pajutus jo atsiradimą.

 • Kas yra šviesos terapija ?

  Šviesos terapija – tai šviesos energijos taikymas gydymui. Tai – įrodyta technologija, kuria klinikos naudoja daugiau nei 30 metų.

  Ar yra kokių nors šalutinių poveikių?

  Nėra nei vieno žinomo šalutinio poveikio. Tūkstančiai mokslinių tyrimų įrodė, kad ši technologija yra saugi ir labai veiksminga. Prieš naudojimą, įsitikinkite, kad nesate jautrus šviesai.  Naudojimo instrukcijoje nurodyta, kaip atlikti šviesos jautrumo testą.

  Ar LED šviesa, naudojama ZAP prietaise degins mano odą?

  Ne. Esant normalioms veikimo sąlygoms temperatūra išlieka tinkamo lygio. Jeigu temperatūra viršija šį lygi, prietaiso temperatūros daviklis išjungs prietaisą.

  Ar yra UV pavojus naudojant ZAP prietaisą?

  Ne. ZAP nenaudoja UV šviesos. ZAP naudoja 660nm raudona LED šviesa.

  Kada aš galiu tikėtis rezultatų?

  ZAP per 24 valandas išvalo spuogus ir padaro juos mažiau matomus.*

  *M. Goldas. W. Sensingas ir J. Bironas (2011) „Namų sąlygomis naudojamos mėlynosios šviesos terapijos efektyvumas gydant lengvos ir vidutinės formos spuogus.“ „Kosmetinė ir lazerinė terapija“ 2011 tomas 13, Nr. 6.

  Ar ZAP prietaisas man tinka?

  Jeigu turite lengvo arba vidutinio tipo spuogų – ZAP yra skirtas Jums! Jeigu turite rimtesnio tipo spuogų – žiūrėkite mūsų Tanda Clear+ prietaisą.

  Ar procedūrų metu reikia būti su akiniais?

  Bendrovės paremti tyrimai parodė, kad teisingai naudojant prietaisą, jis nesukelia rizikos akims. 

  Kokiems odos tipams tinka ZAP?

  ZAP gali būti naudojamas visiems odos tipams ir atspalviams. Prietaisas nesukelia odos sudirgimų ir pleiskanojimo, ir nesausina odos.

  Ar ZAP prietaisas yra įkraunamas?

  Ne. ZAP prietaise naudojamos 3 AAA baterijos ir negali būti įkrautas.

  Kaip sužinoti ar jau laikas keisti baterijas?

  Kai baterijos senka, ZAP pradeda mirksėti oranžine spalva.

 • Kaip naudotis Zap prietaisu

  1 žingsnis: Išvalykite odą.

  2 žingsnis: Paspauskite oranžinį maitinimo mygtuką.

  3 žingsnis: Lengvai pridėkite prie dėmelės vietos ir laikykite, kol vibracija nustos (2 minutės).

  Pakartokite 2-3 kartus per parą.

  • Zap

   Atsiliepimą parašė Greta
   Įvertinimas

   Neseniai nusipirkau šį Zap prietaisą. Tikrai labai patinka ir jis yra labai efektyvus. Man labiausiai patinka, kad jis toks mažas. Anksčiau būdavo, jeigu išvažiuodavau į gamtą, tai kitą dieną būtinai būdavai išberta (juk nera tokių geru sąlygų praustis kaip namie). Tačiau Zap padeda atsikraryti spuogelių. Vos tik pradeda rausti - pridedu Zap prietaisą ir jau tas spuogelis nebekyla. Kitą dieną - nuo spuogelio nėra. Ačiū labai.

  • Zap

   Atsiliepimą parašė Algida
   Įvertinimas

   Šis prietaisas išties nuostabus. Naudoju jau apie mėnesį. Kas man labai patinka, tai kai tik kyla spuogas - apdoroji zap ir ryte jau jo nėra. Turiu pastoviai su savimi. Net kai važiuoju į studijas, stoviu kamštyje, išsitraukiu Zap ir naudoju ant spuogelių. Veidas tikrai pagerėjo. Visi klausia , kaip aš taip pasikeičiau. Prietaisas išties geras.

  • zap

   Atsiliepimą parašė Julija
   Įvertinimas

   Labai patinka šis prietaisas

  Rašyti atsiliepimą

 • Zap pries ir po
  zap pries ir po 2
 • Tanda Clear+

 • Klientu aptarnavimas

  +370 696 21152

  info@tandalt.lt