TANDA_luxe

Atraskite jaunatviškesnę, švytinčią odą

Prietaisas “Luxe” turi itin švytinti LED šviesos kompleksą, kuris skleidžia koncentruotus raudonosios šviesos spindulius, sukeliančius frakcinės fototerapijos efektą. Kartu su garso vibracija ir švelnia šiluma, kurią skleidžia unikali masažo galvutė, šios papildomos technologijos kartu leidžia mėgautis fototerapijos procedūra, dovanojančia švelnią, lygią, spindinčią ir jauniau atrodančią odą. 

165.00EUR
 • Mokslas
 • Privalumai
 • D.U.K.
 • Kaip naudotis
 • Atsiliepimai
 • Susijusios prekės
 • Prietaisas “Luxe” turi itin švytinti LED šviesos kompleksą, kuris skleidžia koncentruotus raudonosios šviesos spindulius, sukeliančius frakcinės fototerapijos efektą. Kartu su garso vibracija ir švelnia šiluma, kurią skleidžia unikali masažo galvutė, šios papildomos technologijos kartu leidžia mėgautis fototerapijos procedūra, dovanojančia švelnią, lygią, spindinčią ir jauniau atrodančią odą.

  Kodėl būtent raudona šviesa ?

  Skirtingai nuo kitų kovos su raukšlėmis produktų, kurie veikia iš išorės į vidų, Luxe prietaisas, tam, kad Jūsų oda iš tikrųjų taptų jaunesnė, veikia iš vidaus. Su laiku oda tampa plonesnė, blogėja jos būklė. Oda plonėja dėl kolageno trūkumo. Bendras odos būklės blogėjimas – grubi odos struktūra, paraudimai, smulkūs odos nelygumai ir raukšlės.

  Raudonos šviesos technologija jau daugelį metų naudojama dermatologų ir odos priežiūros specialistų. Įrodyta, kad specifinės raudonos šviesos bangos (660nm) gerina energijos apykaitą ląstelėse, stimuliuoja organizme natūralaus kolageno ir elastino gamybą bei gerina mikrocirkuliaciją. Tam, kad Jūs atrodytumėte ir jaustumėtės jaunesni, pailsėję ir atsigavę, Luxe prietaisas sėkmingai atsuka laikrodį atgal. 

 • Odos priežiūros privalumai

  Vienas prietaisas – keli privalumai

  Profesionali „Luxe“ technologija veiksmingai naikina daugumą odos senėjimo požymių, o Jūs atrodote ir jaučiatės jauniau, pailsėję ir atsigavę.

  • Padeda atsikratyti smulkių odos nelygumų ir raukšlių.
  • Kovoja su odos papilkėjimu, suteikia odai spindesio.
  • Drėkina ir maitina sausą odą, ji atrodo sveikiau ir labiau spindi.
  • Stangrina odą, ji tampa lygesnė ir atrodo jauniau.

  Prietaiso savybės ir privalumai

  Luxe, turintis išmanias ir paprastas naudoti funkcijas, yra vienintelis skirtas namuose naudotis prietaisas nuo senėjimo požymių, užtikrinantis neprilygstamą rezultatų, patogumo ir vertės derinį, - palyginkite ir mes esame įsitikinę, kad Jūs sutiksite!

  Rezultatai

  • Klinikiniais tyrimais patvirtinti rezultatai.
  • Rekomenduojama dermatologų.
  • Patvirtintas JAV Maisto ir vaistų asociacijos ir Kanados sveikatos apsaugos organizacijos „Health Canada“.

  Patogumas

  • Greitai ir veiksmingai padeda atsikratyti smulkių odos nelygumų ir gilesnių raukšlių atliekant vos 2 procedūras per savaitę.
  • Lengvai įkraunamas, kas padaro prietaisą patogesniu ir ekologišku būdu rūpintis Jūsų oda – jokių baterijų, kasečių ar chemikalų.
  • Prietaiso galvutę galima keisti, todėl galite praplėsti Luxe sistemą nusipirkę Clear+ prietaiso nuo inkštirų galvutę ir taip atlikti kelias skirtingas procedūras vienam vartotojui, arba keliems vartotojams šeimoje.

  Vertė

  • Didesnė gydymo galva turi trumpesnį gydymo laiką.
  • Gydymo procedūrų skaičius – 6000 procedūros po 3 minutes.
  • Nereikia pirkti jokių kasečių ar baterijų.
 • Kada aš galiu tikėtis rezultatų?

  Gydant senėjimo požymius prietaisu Luxe, rezultatai gali būti pastebimi iškarto ar po tam tikro laiko.

  Procedūrų atlikimo metu:

  Vartotojai procedūrų metu pajus šilumą ir švelnią vibraciją, kurias kai kurie vartotojai apibūdina kaip raminančias. Kai kurie vartotojai iškarto pastebi rezultatus.

  Po 1 savaitės:

  Daugelis vartotojų pastebi odos tekstūros pagerėjimą, tuo tarpu dauguma vartotojų pamato, kad jų oda atrodo sveikesnė ir lygesnė.

  Po 2 savaičių:

  Daugelis vartotojų pastebi, kad sumažėjo odos senėjimo požymių kiekis ir oda tapo stangresnė.

  Po 4 savaičių:

  Bendra odos būklė, palyginus su tuo, kokia buvo prieš Luxe procedūras, pagerėja. Oda atrodo sveikesnė, sumažėja raukšlių kiekis ir gylis.

  Šviesos terapija, kas tai?

  Šviesos terapija – tai šviesos energijos taikymas gydymui. Tai – įrodyta technologija, kuria klinikos naudoja daugiau nei 30 metų.

  Ar yra kokių nors šalutinių poveikių?

  Nėra nei vieno žinomo šalutinio poveikio. Tūkstančiai mokslinių tyrimų įrodė, kad ši technologija yra saugi ir labai veiksminga. Prieš naudojimą, įsitikinkite, kad nesate jautrus šviesai.  Naudojimo instrukcijoje nurodyta, kaip atlikti šviesos jautrumo testą.

  Ar galiu naudoti savo įprastus kremus ir losjonus?

  Taip, galite. Po Luxe prietaisu atliktos procedūros oda yra geriau pasirengusi juos įsisavinti.

  Po kiek laiko reikia keisti Luxe gydymo galvutę?

  Luxe gydymo galvutė tarnauja 300 valandų, kas atitinka 6 000 procedūrų po 3 minutes.

  Ar Luxe prietaisas gali gydyti per makiažą ir drabužius?

  Ne. Lazerių ir šviesos prietaisas negali prasiskverbti pro drabužius taip, kad užtikrintų veiksmingą gydymą. Norėdami geresnių rezultatų, nuvalykite savo odą.

  Ar LED šviesa, naudojama prietaise degins mano odą?

  Ne. Esant normalioms veikimo sąlygoms temperatūra išlieka tinkamo lygio. Jeigu temperatūra viršija šį lygi, prietaiso temperatūros daviklis išjungs prietaisą.

  Ar yra UV pavojus naudojant Luxe prietaisą?

  Ne. Luxe nenaudoja UV šviesos. Luxe naudoja 660nm raudona LED šviesa.

  Ar atliekant procedūras būtina naudoti akinius?

  Kadangi kai kuriems žmonėms šviesa atrodo per ryški Jūsų patogumui buvo pateikti akiniai. Bendrovės paremti tyrimai parodė, kad teisingai naudojant prietaisą, jis nesukelia rizikos akims.  

  Kuriam laikui užtenka pakrautos baterijos?

  Visiškai įkrautos baterijos užteks maždaug 8-10 trijų minučių procedūroms, iš viso 24-30 min.

  Ar galiu keliaujant pasiimti Luxe su savimi?

  Taip, galite. Luxe yra kompaktiškas ir lengvas.

  Ar prietaisas skirtas tik individualiam naudojimui?

  Luxe prietaiso privalumas yra tas, kad jį gali naudoti visa šeima. Prietaiso galvutės gali būti perkamos atskirai arba tiesiog nuvalomos drėgna servetėle. 

  Ar galima sukeisti Luxe ir Clear+ gydymo galvutes?

  Taip, galima. Clear+ ir Luxe galvutės yra vienodos, todėl vieną prietaisą galima naudoti skirtingiems gydymams.

  Ar galima naudoti Luxe nėštumo metu?

  Ne. Nenaudokite prietaiso jei esate nėščia ar maitinate kūdikį krūtimi.

  Ar galiu tą pačią dieną atlikti Luxe ir Clear+ procedūras? Ir jei taip, ar yra nustatytas laikas tarp procedūrų?

  Taip, Jūs galite atlikti abi procedūras tą pačią dieną. Nėra nustatyto laiko tarp procedūrų, galite atlikti vieną procedūrą po kitos.

 • Labai svarbu naudoti Luxe taip, kaip nurodyta. Prieš naudojimą būtinai perskaitykite naudojimosi instrukciją.

  1 žingsnis: Prieš naudojimą būtina nuvalyti makiažą ar kremus.

  2 žingsnis: Paspauskite oranžinį maitinimo mygtuką. Prietaisui įsijungus, indikatorius pradės mirksėti žalia spalva. Prisiminkite, kad prietaisas neįsijungs, kol nebus kontakto su oda. Pridedami prietaisą galvute prie reikiamų sričių (pvz., aplink akis) laikykite 3 minutes. Procedūrą kartokite 2 kartus per savaitę. Viso veido procedūros metu vedžiokite prietaisą veido oda maždaug 12 minučių.

  3 žingsnis: Po procedūros veido oda yra paruošta geriau įsisavinti kitus produktus, taigi iš karto naudokite Jūsų mėgstamas odos priežiūros priemones. 

 • ERROR
 • ERROR
 • Klientu aptarnavimas

  +370 696 21152

  info@tandalt.lt